This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31320
€1,500.00

Vile me qera prane Tregut Elekrik!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 2223
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vile 3-kateshe prane Tregut Elektrik. Vila ka siperfaqe 350m2 i organizuar ne 3 kate qe lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te jashtme. Kati i 1-re ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet. Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 1 holl te madh dhe 1 tualet. Kati i 3-te eshte ne forme papafingo dha eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1ballkon dhe 1 verande te jashtme. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit me punime teper cilesore. Ambienti i jashtem te ofron mundesi relaksi ne oborrin e gjelberuar dhe ka mundesi parkimi deri ne 4 automjete. Ndodhet ne zone te qete.Mund te ofrohet dhe per shitje. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ210518-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 19, 2018 tek Shtepia me qera
€900.00
Shkoder
Postuar Oct 06, 2018 tek Shtepia me qera
€477.00
Shkoder
Postuar Oct 08, 2018 tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 09, 2018 tek Shtepia me qera
€159.00
Go to top