This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31321
€2,000.00

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Jul 08, 2018 | Vizita: 113
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në zemër të qytetit të Shkodrës, pikërisht tek ish-5 Heronjtë.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndodhet në katin e parë, me pamje nga rruga.

Me këtë vendndodhje strategjike ofron një mundësi perfekte për të zhvilluar biznesin tuaj.

Mos e humbisni!

🏷ÇMIMI: 2’000 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€4,000.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€460.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€500.00
Go to top