This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31322
€77,000.00

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos.

Postuar Jul 08, 2018 | Vizita: 7449
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
ID : S085
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, i mobiluar, 4 AC, ka orientim ne Lindje-Perendim. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te gjithe sherbimet dhe transporti publik jane prane.

Cmimi 77000 Euro.

BLINI TEK NE! KOMISIONI 0% PER BLERESIN!

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Go to top