This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31323
€79,400.00

Shitet apartament ne Astir!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 343
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re, zona e Astirit brezi i dyte i pallatve. Ka siperfaqe te bollshme 116m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Lehtesisht mund te pershtatet ne 3+1. Ndodhet ne kat te 8-te, kati i fundit. Zona eshte mjaft e frekuentuar. Me kontrate sipermarrje. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ220518-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€42,000.00
€48,500.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
€85,000.00
Go to top