This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31325
€4,000.00

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres

Postuar Jul 08, 2018 | Vizita: 169
Zona: Sarande
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte komletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per mujin Qershor dhe Shtator pagesa eshte 3000 L nata. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892 ose 00355695528321 whatsapp dhe viber.

Anik

User since: May 27, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 14, 2018 tek Apartamente me qera
€198.00
€192.00
€300.00
Go to top