This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31331
€85,000.00

Shitet papafingo ne zonen e Freskut!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 434
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet papafingo ne zonen e Freskut, Rr. "Muhamed Deliu". Eshte i oganizuar ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe te bollshme qe perbehet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Shitet i mobiluar. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte, arredimi eshte teper modern, nuk mungojne punimet e drurit ne tavane dhe veshje te mureve, oxhaku ne soxhorno i jep akoma me shume vlere ketij apartamenti. Dyshemeja e shtruar me parket dhe te gjitha ambientet jane te pajisura me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te frekuentuar dhe me certifikate te rregullt pronesie. Cmimi i negociueshem. Per te mos humbur kete rast dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ250518-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€188,640.00
€100,000.00
€85,000.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€111,200.00
Go to top