This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31332
€70,000.00

Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant tek Fresku!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 5267
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant ne zonen e Freskut. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate perkatesisht ne kat te 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe te bollshme 400m2 ku nuk mungojne dhe ambientet e jashtme te sherbimit, si parking, lavazh, kend lojrash etj. Zona eshte mjaft e frekuentuar dhe biznesi i ngritur prej disa vitesh ka nje klientele te besueshme dhe qendrueshme. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacione mbi pronen dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Id e prones : AZ250518-02
ww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 12, 2018 tek Te tjera
€600.00
€280.00
€280.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2018 tek Te tjera
€62,000.00
Go to top