Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31333
€2,500.00

Jepet me qira vile 4-kateshe per kopesht, klinike etj tek Pazari ri

Postuar May 28, 2018 | Vizita: 1192
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qira Vile 4 kateshe me siperfaqe kati 150 m2 dhe totale 600m2 plus oborr 260m2. Vila eshte e organizuar ne 4 kate ku ne katin e pare eshte nje ambjent i madhe i hapur plus tualet, ne katin e dyte-trete-kater ka secila nga 3 dhoma dhe 2 tualete. Ka post parkimi. Eshte shume pershtatshme per klinike mjeksore, kopesht, laborator, motel etj.
Ka pamje te bukur dhe eshte buze rruge.
Cmimi qirase 2500 euro
Kontakt: 0698080800

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Lushnje
Postuar May 18, 2018 tek Shtepia me qera
€1.00
€400.00
Tirane
Postuar May 26, 2018 tek Shtepia me qera
€1,500.00
Tirane
Postuar Jun 18, 2018 tek Shtepia me qera
€400.00
Go to top