This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31334
€120,000.00

Shitet apartament i mobiluar ne Komunen e Parisit

Postuar Jul 08, 2018 | Vizita: 182
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet super apartament me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande. Apartamenti ka ngrohje qendrore dhe punime shume cilesore. Ndadhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensore. Apartamenti shitet i mobiluar. Ka nje verande te bollshme me nje pamje piktoreske. Disponon certifikate pronesie. Cmimi: 120000 euro
Per nje vizite ne prone kontaktoni:
Tel: 0698080800
Email: inovestrealestate@gmail.com

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€31,645.00
Tirane
Postuar Jun 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€1,200.00
€240,000.00
Go to top