Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31335

Apartament 2+1 në shitje te Teatri "Migjeni"

Postuar May 28, 2018 | Vizita: 94
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² te teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri.
Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€94,800.00
€190,000.00
Go to top