Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31336

Apartament 2+1 në shitje pranë Teatrit

Postuar May 28, 2018 | Vizita: 59
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m². Apartamenti ndodhet pranë teatrit “Migjeni” në një pallat në kat të 4 të banimit.
Ka dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top