This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31338
€300.00

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto!

Postuar Jul 10, 2018 | Vizita: 1483
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te pallat i ri, me siperfaqe 100 m2. Ne perberje ka 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon te madh. Eshte i mobiluar me kushtet e domosdoshme dhe ndodhet ne gjendje te mire dhe ne nje zone te frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ280518-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€192.00
€300.00
€1,000.00
Tirane
Postuar Jun 18, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Go to top