This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31339
€41,087.00

Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 530
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1.
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve.
Prona përfshin tri dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo.
Është e mobiluar dhe ofron edhe 200 m² oborr.

🏷ÇMIMI: 52 milionë lekë të vjetra
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
€75,000.00
Shkoder
Postuar Aug 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Go to top