This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31340
€300.00

Ambient biznesi me qira te Stadiumi

Postuar Jul 10, 2018 | Vizita: 884
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 100 m².

Ambienti ndodhet në katin -1 te rruga e gjanë, te Stadiumi.
Përbëhet nga një banjo dhe ka shkalla në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 17, 2018 tek Te tjera
€180.00
Tirane
Postuar Jul 17, 2018 tek Te tjera
€180.00
€150,000.00
Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Go to top