This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31341
€500.00

Apartament me qera ne Myslym Shyri!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 1863
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi te vecante, 1 tualet, dhe 1 koridor. Eshte i arreduar ne menyre bashkohore. I shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktonii!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
€1,600.00
€2,200.00
Go to top