This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31342
€130,000.00

Shitet apartament te Gjiri i Lalezit !

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 8366
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalezit mes ajrit te paster te pishave te detit Adriatik. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati, me siperfaqe 100 m2. Ne perberje ka 2 dhoma gjumi, 1soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon ku mund te shijosh qetesine, ajrin dhe pamjen e kendshme te nje mjedisi te gjelberuar dhe sistemuar. Punimet jane teper cilesore dhe apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje si dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN270518-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top