This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31343

Apartament 2+1 në shitje te Teatri

Postuar Jul 10, 2018 | Vizita: 226
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te Teatri “Migjeni”. Ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 118 m².
Përbëhet nga dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€36,450.00
Tirane
Postuar Jul 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
€129,600.00
€65,000.00
Go to top