This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31346

Apartament 1+1 në shitje te Teatri

Postuar Jul 11, 2018 | Vizita: 244
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m².. Ndodhet në katin e parë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”.

Apartamenti ka një dhomë gjumi, një sallon dhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€130,000.00
Shkoder
Postuar Jul 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
€48,500.00
Go to top