This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31347
€64,000.00

Apartament 1+1 Per Shitje Dhe Qira Tek Vizion+

Postuar Jul 11, 2018 | Vizita: 2237
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko. Apartamenti eshte pjese e kompleksit Vizion+. Organizohet ne: 1 ambjent ndjenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet me ajrim natyral, dhe dy balkone. Ka orientim nag lindja dhe ndodhet ne katin e nente.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

http://mei.al/property/6713059/apartament-1-1-per-shitje-dhe-qira-tek-vizion

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€240,000.00
€120,000.00
€41,087.00
Tirane
Postuar Jul 11, 2018 tek Shtepia ne shitje
€64,000.00
Go to top