This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31352
€300.00

Dy apartamente me qira 2+1 në Pedonale

Postuar Jul 14, 2018 | Vizita: 756
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron dy apartamente 2+1 me qira në katin e II dhe të III të banimit me një sipërfaqe prej 120 m² dhe adresë: rruga “28 Nëntori”, Pedonale.

Apartamentet kanë ndërtim të njëjtë dhe përbëhen nga salloni, dy dhoma gjumi, një banjo të kompletuar dhe një ballkon të bollshëm me pamje rreth e qark pallatit.

Ndodhen në një zonë shumë të populluar të qytetit.

*Shënim: Mobilimi i apartamenteve mund të bëhet sipas dëshirës së klientit.

🏷ÇMIMI: 300 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 04, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
€200.00
€300.00
Go to top