This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31354
€200.00

Apartament 2+1 me qira tek Instituti

Postuar Jul 14, 2018 | Vizita: 1480
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në katin e tretë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Vaso Kadia”, te Instituti.

Ka një sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Është pjesërisht i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë në muaj
*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€400.00
€400.00
Tirane
Postuar Aug 05, 2018 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top