This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31359
€85,000.00

Shitet apartament 2+1 ne Kthesen e Kamzes!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 1125
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 164m2 te organziuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 verande qe te ofron nje pamje te kendshme. Dritaret jane dopio xham dhe me grila. Eshte i pajisur me hipoteke. Cmimi i negociueshem. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : BH240418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,200.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
€66,000.00
€98,000.00
Go to top