This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31360
€134,250.00

Shitet lokal tek Komuna e Parisit!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 2311
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet lokal tek Komuna e Parisit. ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Eshte i kompletuar me pajisjet e domosdoshme , i arreduar dhe ne gjendje te mire pune. Ka siperfaqe 53.7 m2 te brendshme dhe te ofron mundesi shfrytezimi te ambienteve te jashtme qe shkojne ne 40m2. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, ajrimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : BH270418-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€280.00
€280.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2018 tek Te tjera
€62,000.00
€400.00
Go to top