Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31361
€160.00

Apartament 2+1 me qira në Rus

Postuar Jun 03, 2018 | Vizita: 44
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m², të ndodhur në Rus.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar me kushte bashkëkohore.
Ndodhet në katin e katërt dhe ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe kuzhinë, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€250.00
€400.00
Tirane
Postuar May 18, 2018 tek Apartamente me qera
€370.00
Tirane
Postuar May 18, 2018 tek Apartamente me qera
€370.00
Go to top