Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31362
€290.00

Prane Selvise, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Postuar Jun 05, 2018 | Vizita: 393
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament me nje siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga ambjenti ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Cmimi: 290 Euro / Muaj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni agjentin Xhuliano ne nr. : +355674969237

Cel. : 0674969237

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top