Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31364
€200.00

Apartament 2+1 me qira te Spitalet

Postuar Jun 05, 2018 | Vizita: 30
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 200 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 02, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Jun 02, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Jun 03, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
€290.00
Go to top