This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31366
€400.00

Ambient zyre me qera ne Bllok!

Postuar Jul 17, 2018 | Vizita: 866
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyre ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara dhe frekuentura. Ka siperfaqe 110 m2, me 3 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendndodhja dhe siperfaqja jane te pershtatshme per sherbime te ndryshme biznesi si zyre, klinike, qender kursesh, qender estetike etj. Dritaret jane dopio xham dhe grila, i pajisur me sistem kondicionimi. I disponueshem ne muajin Korrik. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN010618-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 06, 2018 tek Te tjera
€60,000.00
Shkoder
Postuar Jul 07, 2018 tek Te tjera
€240,000.00
Tirane
Postuar Jul 10, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Shkoder
Postuar Jul 11, 2018 tek Te tjera
€317.00
Go to top