This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Toke ne shitje  »Postime #31367
€129,000.00

Tokë për shitje në Tepe

Postuar Jul 17, 2018 | Vizita: 550
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë të reja/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 19, 2018 tek Toke ne shitje
€708,661.42
Durres
Postuar Sep 24, 2018 tek Toke ne shitje
Shkoder
Postuar Sep 25, 2018 tek Toke ne shitje
€50,000.00
Shkoder
Postuar Oct 10, 2018 tek Toke ne shitje
€31,500.00
Go to top