This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31369
€38,000.00

Shitet apartament ne Porcelan!

Postuar Jul 12, 2018 | Vizita: 7529
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Porcelanit!. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te pallat ekzistues. Ka siperfaqe funksionale 54m2 me perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : AZ020618-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 11, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
€34,520.00
€45,000.00
€45,000.00
Go to top