This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Toke ne shitje  »Postime #31375
€120,000.00

Truall në shitje në Tepe

Postuar Jun 06, 2018 | Vizita: 274
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me dalje në rrugën kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë të reja/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 30, 2018 tek Toke ne shitje
€57,000.00
Shkoder
Postuar Jul 08, 2018 tek Toke ne shitje
€55,000.00
Shkoder
Postuar Jun 09, 2018 tek Toke ne shitje
€63,000.00
Shkoder
Postuar Jun 22, 2018 tek Toke ne shitje
€35,601.00
Go to top