Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31378
€266,000.00

Shitet ambjent biznesi ( open space ) ne Yzberish

Postuar Jun 07, 2018 | Vizita: 281
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ambjent biznesi ( open space ) ne Yzberisht. Ndodhet buze rruge, i veshur me vetrate xhami dhe ka dy hyrje - dalje. Eshte i pajisur me linje tre fazore.

Vendodhja dhe organizimi i brendshmen ben te mundur te perdoret si call center, super market, palester, klinike, show room, etj...

Disponon Certifikat Pronesie.

Per me shume informacion Ju lutemi na kontaktoni ne nr : 0674052735

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 17, 2018 tek Te tjera
€197.00
Shkoder
Postuar May 21, 2018 tek Te tjera
€1,200.00
Shkoder
Postuar May 22, 2018 tek Te tjera
€185,000.00
Shkoder
Postuar May 23, 2018 tek Te tjera
€357.00
Go to top