This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31392
€89,000.00

Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit!

Postuar Jul 17, 2018 | Vizita: 217
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me punime teper cilesore. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te bollshme 103 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete te kompletuar dhe 2 ballkone. Eshte i pajisur me dritare dopio xham dhe grila. Me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ060618-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€34,520.00
€45,000.00
€45,000.00
Go to top