This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31395
€250,000.00

Shitet dyqan ne Vasil Shanto!

Postuar Jul 17, 2018 | Vizita: 1632
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet dyqan me siperfaqe 100 m2 ne zonen e Vasil Shanto. Ambienti momentalisht eshte i ndare ne 3 dyqane. Ndodhet ne kat zero te nje pallati te ri ne nje zone te frekuentuar. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme ku mund te reklamosh llojin e biznesit. Me certifikate te rregullt pronesie. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ080618-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€64,000.00
€45,380.00
€74,200.00
€74,200.00
Go to top