This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Toke ne shitje  »Postime #31396
€63,000.00

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar Jun 09, 2018 | Vizita: 158
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 1’000’000 lekë të reja/dynymi
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 09, 2018 tek Toke ne shitje
€390,000.00
Shkoder
Postuar Jul 09, 2018 tek Toke ne shitje
€280,000.00
Shkoder
Postuar Jul 13, 2018 tek Toke ne shitje
€31,500.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2018 tek Toke ne shitje
€285,000.00
Go to top