Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31397
€24,640.00

Dyqan në shitje te shkolla "Martin Camaj"

Postuar Jun 09, 2018 | Vizita: 91
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka. Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme për termoizolim.
Ka instalime të reja dhe ndriçim të jashtëm.

🏷ÇMIMI: 24’640 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 26, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
€70,000.00
Shkoder
Postuar May 30, 2018 tek Te tjera
€300.00
Tirane
Postuar Jun 03, 2018 tek Te tjera
€134,250.00
Go to top