Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31398
€275.00

Ambient biznesi me qira te Prek Cali

Postuar Jun 10, 2018 | Vizita: 76
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ka në përbërje edhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Te tjera
€1,740.00
Shkoder
Postuar May 18, 2018 tek Te tjera
€700.00
Shkoder
Postuar May 17, 2018 tek Te tjera
€197.00
Shkoder
Postuar May 17, 2018 tek Te tjera
€197.00
Go to top