This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31400
€41,000.00

Apartament 3+1 në shitje në Perash

Postuar Jul 22, 2018 | Vizita: 391
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash. Apartamenti pozicionohet në katin e V të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m².

Përbëhet nga tri dhoma gjumi, dhomë ndenjeje + kuzhinë, një banjo të kompletuar dhe korridor.
Dyshemeja është e shtruar me pllakë, ka dritare plastike dopio xham dhe të pajisura me grilë të jashtme.

Dyert e brendshme janë prej druri dhe dera e jashtme është hekuri dhe e blinduar. Dhomat janë të gjitha të pajisura me kondicionerë.

Salloni ndahet me vetratë nga aneksi që ndalon ndotjen e ajrit të sallonit gjatë gatimit.
Pallati ndodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

🏷ÇMIMI: 41’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 16, 2018 tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Go to top