This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31401
€89,600.00

Shitet apartament 2+1 prane Oxhakut!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 351
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 4-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 112m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i perfunduar me orientim Veri-Perendim. Cmimi i favorshem. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN250518-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€230,000.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€100,000.00
Go to top