Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31402
€68,600.00

Shitet apartament 1+1 prane Oxhakut!

Postuar Jun 11, 2018 | Vizita: 48
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 prane zones se Oxhakut. Ndodhet ne kat te 5-te banim te nje pallati te ri te perfunduar se fundmi, me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 85.7m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i perfunduar me orientim Veri-Perendim. Cmimi i favorshem. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN250518-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€88,950.00
€72,000.00
Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Apartamente ne shitje
€42,700.00
Go to top