This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31403
€780.00

Kapanon me qira te rruga e Policisë

Postuar Jul 22, 2018 | Vizita: 1185
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Është i ndarë në mënyrën e duhur për ta shfrytëzuar si ambient zyrash.
Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

🏷ÇMIMI: 100’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€150,000.00
Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Tirane
Postuar Jul 18, 2018 tek Te tjera
€373,600.00
Tirane
Postuar Jul 18, 2018 tek Te tjera
€266,000.00
Go to top