This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31404
€34,520.00

Apartament 3+1 në shitje te shkolla "Ndoc Mazi"

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 547
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”.
Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone.

🏷ÇMIMI: 44 milionë lekë të vjetra
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2018 tek Apartamente ne shitje
€70,980.00
€80,340.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2018 tek Apartamente ne shitje
€56,860.00
€95,000.00
Go to top