This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31406
€45,000.00

Shitet garsoniere prane Inxhinierise se ndertimit!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 325
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet garsoniere prane Inxhinierise se ndertimit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 50 m2, me nje ambient gatimi te ndare me vete dhe 1 tualet. Eshte i mirembajtur dhe pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : BH250518-01
wwww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€230,000.00
€66,000.00
€49,790.00
Tirane
Postuar Sep 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€74,620.00
Go to top