This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31407
€350.00

Jepet me Qira Apartament 2+1

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 3589
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Don Bosko, Kompleksi Vizion+, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi ( i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, lavastovilje ) dhome cifti, dhome femijesh, 2 tualete ( vaske edhe kabine dushi ), 2 ballkone. Apartamenti ka sistem Chiller.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e preferueshme dhe ka te gjitha faclitetet per te pasur nje jete sa me komode.

Kontakto tani Glediusin ne numrin e telefonit: +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€197.00
€500.00
Tirane
Postuar Sep 20, 2018 tek Apartamente me qera
€700.00
€174.00
Go to top