This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31411
€450.00

Jepet me qera Apartament 1+1+ vend parkimi tek 9Kateshet.

Postuar Jun 14, 2018 | Vizita: 1032
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera Apartament 1+1+ vend parkimi tek 9Kateshet.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, shume afer rruges. Orjentim Jug-Lindje. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Disponon vend parkimi.

Cel. : +355674052735

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top