This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31413
€397.00

Ambient biznesi me qira te Prek Cali

Postuar Jun 16, 2018 | Vizita: 78
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në katin -1 të ndërtesës dhe ka një sipërfaqe prej 170 m².

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€3,223.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€1,740.00
Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€700.00
Go to top