This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31415
€192.00

Apartament 1+1 me qira në Rrugë të Gjanë

Postuar Jun 16, 2018 | Vizita: 4825
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m². Apartamenti ndodhet në Rrugë të Gjanë, shumë pranë qendrës së qytetit në katin e parë të ndërtesës.
Përbëhet nga një dhomë gjumi, një sallon dhe kuzhinë, banjo dhe 40 m² ballkon.
Është i kompletuar me të gjitha orenditë e nevojshme.

🏷ÇMIMI: 24’000 lekë/muaj
----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€500.00
€400.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
€250.00
Go to top