This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31419
€76,000.00

Okazion Shitet Apartament 2+1+2,Sip.110m2 — në Don Bosco Tirane. 690Euro/m2

Postuar Jun 16, 2018 | Vizita: 183
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamneti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte ne nje kat shum te mire.Ka nje organizim : koridori qe eshte i bollshem , soxhorno te madhe, 2 dhoma gjumi,1 ballkon,2 banja,2 ballkone. Apartamenti dallohet per hapesira te rregullta dhe te bollshme ..Ka orientim jug-perendim duke siguruar ndricim gjate gjithe kohes.Apartamenti dallohey per nje kurbature te madhe dhe ka lartesi 3.5m e cila jep mundesi modifikimi. Ambjenti i Pallatit ofron hapesira parkimi publik ose me pagese dhe Kushte relaksuese sepse ka nje lulishte perpara.Vendodhja perball me deren e Don Boskos.

Cmimi okazional690Euro/m2
Kontakt 069 555 0198

DRITAN

User since: Jun 16, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 21, 2018 tek Shtepia ne shitje
€110,671.00
€31,645.00
Tirane
Postuar Jun 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€1,200.00
Go to top