This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31426
€1,000.00

Jepet apartament 2+1 tek rruga Abdyl Fasheri.

Postuar Jun 18, 2018 | Vizita: 2179
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet apartament 2+1 tek rruga Abdyl Fasheri. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Ka orientim jug-lindje.

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni +355676088700

Cel. : 0676088700

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 08, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
Go to top