This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31429
€800.00

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1

Postuar Jun 18, 2018 | Vizita: 3244
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 7-te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi (i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket ), dhome cifti , dhome femijesh, 2 tualete (vaske edhe kabine dushi), 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e preferueshme dhe ka te gjitha faclitetet per te pasur nje jete sa me komode. Kontakto tani Xhuljon ne numrin e telefonit: +355676088700 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente me qera
€370.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente me qera
€370.00
€500.00
Go to top