This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31431
€400.00

Te Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1

Postuar Jun 18, 2018 | Vizita: 3490
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Te Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi (i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket), dhome cifti , dhome femijesh, 2 tualete , 2 ballkone. . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e preferueshme dhe ka te gjitha faclitetet per te pasur nje jete sa me komode.

Kontakto tani Glediusin ne numrin e telefonit: +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 26, 2018 tek Shtepia me qera
€320.00
Lushnje
Postuar Jun 28, 2018 tek Shtepia me qera
€1.00
Tirane
Postuar Jul 02, 2018 tek Shtepia me qera
€1,500.00
Go to top